Chalupa pro 4 osoby

Haškovcova Lhota u Bechyně

Poloha

Velmi atraktivní chalupa s venkovním zastřešeným bazénem a s tenisovým kurtem na okraji obce, 4 km od Bechyně a 23 km od Tábora v jižních Čechách.

 

Cena

Celoročně chalupa s max. 4 lůžky 

V sezóně 1 800,-Kč/objekt/noc + spotřeba energie a vody (Hlavní sezóna od poloviny června- polovina září + svátky)

Mimo sezóna 1 600,-Kč/objekt/noc + spotřeba energie a vody

 

Interiér chalupy

 

Přízemí – Vybavená kuchyně (plynový sporák s troubou, lednika, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, topinkovač), 2 ložnice (2/2)-jedna s Tv, jídelním stolem a uložné skříňky, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, samostatné  druhé dvoulůžko.

 

Exteriér chalupy

 

Oplocený zatravněný pozemek, venkovní zapuštěný zastřešený bazén průměr 3,60 m, zahradní sprcha, zastřešená osvětlená terasa s posezením, venkovní gril, dřevěná lehátka, dětská horolezecká stěna, houpačka. Společné pro 4 chalupy je také travnaté sportovní hřiště na volejbal, fotbal, nohejbal a basketbal (zdarma). Tenisový kurt je společný pro 3 chalupy (za poplatek). Parkování u objektu, domácí zvíře ne. Povlečení a ručníky vlastní.

 

 

Možnost využití masáží v místě ubytování.

 

Rekreace

 

 

Koupání v bazénu u objektu, rybník 200m, koupaliště v Bechyni 4 km, koupaliště v Táboře 22 km, přehrada Hněvkovice 17 km, tenisové kurty 50m, půjčovna kol a lodí 4 km, Ferraty 4 km. Bowling 5 km, jízda na koních 4 km. Výlety do okolí: zřícenina hradu Dobronice 3 km, zámek Bechyně 4 km (po celé léto kulturní akce - divadelní představení, koncerty, výstavy, zámecká restaurace), městské a hasičské muzeum v Bechyni, elektrická trať Tábor - Bechyně, kamenný most ve Stádlci. V okolí množství cyklostezek a tras k turistice, známé lázně s léčbou pohybového ústrojí v Bechyni, golfové hřiště u Sudoměřic – 10 km. Okolí města: Bechyně, Týn nad Vltavou, Tábor, Písek, Orlík, Hluboká nad Vltavou, Červená Lhota a další.

 

Stravování

Restaurace 4 km, obchod 4 km.